ЯК ПОСПРИЯТИ ПЕРЕМОЗІ ПОЗА ФРОНТОМ

Дата: 27.12.2022 14:34

«Чи можу я посприяти нашій перемозі поза фронтом?», – цим питанням сьогодні задається кожен українець. І, звичайно, може.

Хтось на передовій захищає Україну, хтось веде інформаційну війну, а хтось допомагає із закупкою необхідної амуніції та техніки. Кожен на своєму місці, віддано роблячи свою справу, підтримує нашу державу, зокрема героїчну армію.

Так, наприклад, щодня працівники Мартинівського ліцею на чолі з Тетяною Анатоліївною Шевченко беруть до рук спиці і невтомно в’яжуть шкарпетки, які доставляються бійцям.

Не можна назвати й приблизну кількість зв’язаних пар, адже вони займаються цією справою з самого початку повномасштабного вторгнення.

Працівники Таганчанського дошкільного закладу «Ромашка» печуть пиріжки, печиво, також вʼяжуть шкарпетки. Їхній запал, невтомність та впевненість у перемозі відкривають нові обрії та наповнюють вірою зсередини.

Не залишаються осторонь і мешканці села, які діляться необхідними для виготовлення домашньої випічки продуктами. Все приготоване працівники садочку передають нашим воїнам, а дітки доповнюють ці гостинці своїми  малюнками із побажаннями та словами подяки.

Ми пишаємося нашим небайдужим народом та дякуємо усім, хто долучається до допомоги воїнам. Ви неймовірні і ваша підтримка дуже важлива!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

#ДопомогаАрмії