ПИШАЄМОСЬ НАШИМИ ЗЕМЛЯКАМИ!

Дата: 27.12.2022 09:19

Скоро вже рік, як увага всієї України прикована до подій на передовій. Від тих людей, що ведуть боротьбу не на життя, а на смерть, залежить майбутнє наших дітей, подальша доля всієї держави.

Степанецька громада також чекає із перемогою більше двох сотен своїх синів, чоловіків, братів, батьків.

Та наші хлопці дають привід гордитися та брати з них приклад не тільки тому, що захищають нас ціною власного життя, але й тому, що проявляють неабияку майстерність та рішучість в цьому.

Нещодавно на ім’я сільського голови Олександра Яременка прийшов незвичний лист  – подяка за відважного солдата Василя Павловича Миронченка, жителя села Мартинівка.

Ми пишаємося нашим земляком та бажаємо Василю Миронченку подальших успіхів! Слава Україні!