Фільми на вихідні

Дата: 23.12.2022 15:49

Наввипередки з Маверіками (2012, США)

Серфінг — спорт королів. Не кожен зможе впоратися з величезними хвилями біля узбережжя Каліфорнії. Їх називають Маверікс, вони досягають 25 метрів у висоту. Хессон не раз підкорював стихію, але не розкрив свого секрету нікому. Він дав обіцянку коханій жінці — більше не ризикувати життям. Але сміливість юного Джей підкупила Хессона. Чи зможуть вони, дивлячись смерті в обличчя, утриматися на гребені хвилі?

Непереможний (2006, США)

Тридцятирічний герой, на ім'я Вінс, який працює барменом, втрачає дружину й викладацьку роботу. Несподівано йому випадає шанс спробувати себе на місце гравця команди з американського футболу Діка Вермейла. На загальний подив чоловік стає професійним спортсменом.

Ніколи не здавайся (2008, США)

Разом із родиною, колишня зірка футболу, Джейк Тайлер, переїжджає в Орландо, щоб допомогти своєму братові в побудові кар'єри у великому тенісі. У нових обставинах він стає ізгоєм, і одного разу його сильно б'ють у місцевому барі. Незабаром із волі випадку він стає учнем Жана Рокуа – майстра зі змішаних бойових мистецтв.

Документальний фільм "Торкаючись порожнечі" (2003, США, Великобританія)

Дії цього фільму відбуваються на вершині перуанських Анд. Історія двох альпіністів, що вижили: Джо Сімпсона і Саймона Йетса, які готові поділитися з нами своєю історією підкорення цієї неперевершеної вершини в 1985 році...

Джерело: Юлія Ворман, практичний психолог