РОБОТА ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ РОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 23.12.2022 09:54

Повномасштабна війна, яка розпочалася майже рік тому, зруйнувала мирні плани багатьох українців, розлучила дітей з батьками, дружин із чоловіками, багато сімей залишилося без міцного чоловічого плеча.

Військовослужбовці захищають наш спокій на передовій, а наше завдання забезпечити спокій їм та їхнім родинам в тилу.

Для того, щоб складна економічна ситуація та виклики, які пов’язані з енергетичною кризою в країні, не відчувалася сім’ями героїв дуже гостро, депутатами сільської ради була затверджена Програма соціальної підтримки членів сімей військовослужбовців, що перебувають у лавах збройних сил України та членів сімей загиблих військовослужбовців, які захищали незалежність України. Одним із пунктів Програми передбачена допомога сім’ям військовослужбовців твердим паливом.

Попередньо було заплановано забезпечити дровами близько двохсот сімей, що звернулись за допомогою.

Станом на 22 грудня цього року, забезпечено 199 заявників.

Цей процес не зупиняється – заяви надходять, громада забезпечує виконання Програми.

«Вони захищають нас там, а ми підтримуємо їх тут!» – цей вислів наразі є девізом Степанецької громади!

#ДопомогаАрмії