На День святого Миколая діти загиблого воїна відвідали захід у Черкасах

Дата: 21.12.2022 16:20

З нагоди Дня святого Миколая Черкаською обласною військовою адміністрацією проводяться святкові заходи для дітей загиблих воїнів, внутрішньо переміщених дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих під опіку/піклування, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

19 грудня 2022 року у супроводі начальника ССД Степанецької ОТГ Кас’яненка П.П. сини Германа Володимира Миколайовича Володимир та Дмитро відвідали дитячу виставу в приміщенні Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. По закінченню заходу діти загиблого воїна отримали від Черкаської ОВА солодкі подарунки.

Для внутрішньо переміщених дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих під опіку/піклування, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, захід відбудеться 23 грудня 2022 року.