Проведено рейд із забезпечення контролю за сім’ями з дітьми та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 21.12.2022 16:15

З метою забезпечення графіка відвідування сімей соціального ризику, комісією у складі начальника ССД Степанецької ОТГ Кас’яненка П.П., головного спеціаліста ССД Степанецької ОТГ Дорошенко Т.М., фахівця із соціальної роботи Афанасьєвої О.В. та головного спеціаліста відділу освіти Семенової В.О.  20.12.2022 було відвідано 9 сімей,  які проживають в селах Степанці, Копіювата, Павлівка та Полствин.

З батьками дітей проведено профілактичні бесіди виховного характеру та попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі неналежного виконання або ухилення від виконання батьківських обов’язків. Комісія надала сім’ям рекомендації щодо поліпшення умов проживання, виховання та розвитку дітей. Залучення їх до онлайн-навчання та посилення контролю з боку батьків.

Служба у справах дітей під час відвідування дитячого будинку сімейного типу Курт привітала дітей з Днем святого Миколая та вручила солодкі подарунки. У с. Степанці привітали з цим святом дитину загиблого воїна та передали від Черкаської ОВА солодкий подарунок.