ВІТАЄМО ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 22.12.2022 08:18

ВІТАННЯ ОЛЕКСАНДРА ЯРЕМЕНКА - СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

22 грудня cвяткують своє професійне свято - День енергетика України наші янголи світла. У це свято ми вітаємо працівників електростанцій, інженерів, ремонтників, допоміжний персонал.

Сьогодні, коли нашу країну тероризують загарбники, руйнуючи своїми діями нашу інфраструктуру, намагаючись посіяти паніку і темряву, напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична, оскільки, від неї залежить світло й тепло у наших оселях, стабільне функціонування промисловості, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика в цей непростий час однією з найбільш необхідних та найважливіших.

Завдяки вам, шановні енергетики, всі галузі нашої країни залишаються на плаву. Не зважаючи на повітряні тривоги та обстріли, ви намагаєтеся робити все можливе і не можливе, аби забезпечити роботу електростанцій та інших важливих об’єктів енергозабезпечення.

З нагоди Дня енергетика, від імені всіх структурних підрозділів виконавчого комітету Степанецької сільської ради та від себе особисто щиро вітаю всіх енергетиків України з їх професійним святом!

Бажаю вам безаварійної роботи, реалізації усіх планів і задумів, життєвої сили, добробуту, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя. Нехай усвідомлення причетності до нашої спільної великої справи надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові здобутки, а ваша енергія ніколи не зникає і дає можливість йти далі: до нових звершень та відкриттів, до нашої ПЕРЕМОГИ!

З повагою, сільський голова Олександр ЯРЕМЕНКО