ЮВІЛЯРКА, ЯКА ЛЮБИТЬ ЖИТТЯ !

Дата: 19.12.2022 16:15

18 грудня цього року  святкувала свій 80-й ювілейний День народження жителька села Степанці - Надія Ігнатівна Гетьман.

Народилася іменинниця в селі Лука, що на Черкащині, закінчила 7 класів місцевої школи, потім переїхала жити в Степанці, де і працювала і закінчувала 11 класів.

Трудовий шлях був довгим і різноплановим: і технічною працівницею в школі працювала, і в колгоспі - біля телят, була санітаркою в Степанецькій дільничній лікарні, а на заслужений відпочинок пішла  із посади санітарки Степанецького будинку престарілих.

Свою половинку – Віталія Павловича, знайшла в теж в Степанцях. Одружилися, народили та виховали трьох дітей: двох синів та одну доньку. Також доля подарувала двох онуків та одного правнучка – Михайлика.

На сьогоднішній день ювілярка проживає сама, та любов дітей і онуків зігрівають її поважні роки своєю турботою і увагою.

Не зважаючи на всі випробування, які випали на долю Надії Ігнатівни, а їх було багато, вона зберегла ту Божу іскорку тепла і любові до життя, яка запалює оточуючих оптимізмом і позитивом. Як каже сама іменинниця:  -  А я люблю жити, люблю людей, люблю працювати і робити добро своїм ближнім, а як була молодшою, то ще й любила співати, жартувати та вишивати!

В такий святковий день за родинним столом зібралися її найдорожчі гості: діти внуки та правнук – зі слів ювілярки, він і є для неї вершиною людського щастя, світлий промінчик у такий не простий час.

Також привітати цю, шановану в селі людину, завітали і представники Степанецької ТГ, зокрема Наталія Вовчинська – секретарка Степанецької сільської ради. Від імені сільського голови Олександра Яременка, від усієї громади та від себе особисто побажала їй міцного здоров’я, родинного тепла, мирного неба та спокою в душі. А на згадку про гарне свято подарувала їй теплий подарунок.