Вітання сільського голови з Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2022 11:42

Шановні жителі та гості Степанецької громади!

Від всіх структурних підрозділів виконавчого комітету Степанецької сільської ради та від себе особисто  щиро вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти.  Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим.

Дякуючи доброму імені Святого Миколая, кожен з нас сьогодні може зробити щасливими діток, обділених долею у батьківській ласці. Та й до власних дітей цього дня ми маємо можливість прийти з казкою і відзначити за слухняність та гарне навчання.

Вітаю вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Зичу всім миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла.

Шановні дорослі! Давайте вчитися у наших дітей, наслідувати їх та берегти у собі любов до світу і людей. Хочу побажати всім миру, сердечного тепла та злагоди, як навколо себе, так і у власній душі.

Бажаю  всім жителям громади миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи! Принесе мир і перемогу нашій Україні!

З повагою,

Сільський  голова                                                      Олександр ЯРЕМЕНКО