В ТАГАНЧІ ДОДАТКОВО ВСТАНОВЛЕНО ДВІ КАМЕРИ ВІДЕОНАГЛЯДУ

Дата: 19.12.2022 09:56

В рамках реалізації Програми «Безпечна громада» за ініціативи сільського голови Олександра Яременка та фінансової підтримки інвесторів було встановлено додатково 2 (дві) камери відеоспостереження в селі Таганча, які включено в загальну систему відеонагляду, що працює на території Степанецької громади. Вартість проекту - 53 922 грн.

За підтримки Виконавчого комітету Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області здійснено заходи по технічному (підключення високошвидкісного інтернету для передачі даних) та організаційному супроводі проекту.

Завдяки відеоконтролю, буде здійснюватися моніторинг і своєчасне інформування про всі правопорушення у населених пунктах Степанецької громади.

Реалізація проекту сприятиме покращенню криміногенної ситуації в громаді, підвищенню комфорту проживання у селі, підвищить рівень довіри населення до влади, що в свою чергу покращить інвестиційний клімат для інвесторів.