МЕТЕОРОЛОГИ ПОВІДОМИЛИ, КОЛИ ОЧІКУВАТИ ПРИПИНЕННЯ ОПАДІВ ТА ЯКУ ПОГОДУ ВАРТО ОЧІКУВАТИ У НАЙБЛИЖЧІ ДНІ НА ЧЕРКАЩИНІ

Дата: 13.12.2022 16:39

Сьогодні вранці Черкащина «відчула» вплив нового циклонічного вихора з півдня, на 10 годину його центр знаходився над Українським Кримом.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Мокрий сніг та дощ швидко змінилися снігом, а температура повітря перейшла через 0° у бік від’ємних значень. Метеорологічні станції області почали відмічати налипання мокрого снігу та ожеледицю.

Холодний атмосферний фронт циклону, який покидатиме територію України, ще найближчої ночі зумовлюватиме у нашому регіоні сніг та подальше зниження температури до 4-9° морозу.

При таких погодних умовах снігова каша на дорогах та тротуарах замерзатиме, зберігатиметься ожеледиця. Буде дуже слизько!

Завтра та у четвер, завдяки проміжному антициклону, суттєвих опадів не прогнозуємо. Температура вночі 4-9° морозу, вдень 3° морозу - 2° тепла. На дорогах ожеледиця.

Через налипання мокрого снігу та зледеніння гілок буде додаткове навантаження на лінії електропередач та інші конструкції, тому не варто знаходитися під розлогими деревами, чи паркувати там автомобілі.

Дорожнім службам необхідно подбати про обробіток доріг протиожеледними реагентами. Водіям та пішоходам бути вкрай обережними.

На зображенні може бути: карта та небо