ТИЖДЕНЬ ДОБРОЧЕСНОСТІ У ЛІЦЕЯХ ГРОМАДИ

Дата: 12.12.2022 17:13

З 1 по 9 грудня 2022 року у ліцеях громади пройшов Тиждень доброчесності.

Головна мета тижня – ознайомити учнів з поняттям «Доброчесність», спонукати до доброчесної поведінки в повсякденному житті.

Під час годин спілкування «Будемо доброчесними!», «Доброчесність у закладах загальної середньої освіти», «Академічна доброчесність», «Будь доброчесним – поводься безпечно», «Правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів», «Фундаментальні цінності академічної доброчесності» та "Скажімо доброчесності "ТАК!" учні активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у ситуаціях, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті. Та дійшли спільного висновку, що ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності. Тож будьмо доброчесними!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису