Ключові онлайн-навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки в інтернеті?

Дата: 09.12.2022 10:27

Протягом трьох тижнів з 18 листопада по 02 грудня педагоги КЗ «Таганчанський ліцей» взяли участь у вебінарі  «Ключові онлайн-навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки в інтернеті», для учнів трьох вікових категорій: початкової, середньої та старшої школи.

Також, відбулася презентація нових уроків  «Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?», створених у партнерстві та за фінансової підтримки ChildFund. Команда #stop_sexтинг створила спеціалізовані уроки на ці теми, які вчителі застосували під час проведення своїх онлайн-уроків.

Результатами уроків є  практичні навички дітей безпечної поведінки в інтернеті та серія малюнків найменших учнів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису