ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2022 08:13

Шановні колеги - працівники органів місцевого самоврядування! Від імені всіх структурних підрозділів виконавчого комітету  Степанецької сільської ради щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування - найефективніша форма народовладдя. Це визначний день для суспільства, яке базується у своїй діяльності на сильній самоврядній громаді. В ці важкі дні, коли ворог нахабно напав на Україну, саме сильна й ініціативна влада на місцях стала основою опору загарбникам. Ще яскравішою стала роль громад, ще критичнішою - самовіддана праця на розвиток й укріплення кожної територіальної громади України.

Тож у цей день хочу побажати сил і витримки, мудрості й раціональності, щоб вірно розподіляти всі сили, зміцнювати тил й надсилати необхідну допомогу на фронт.

Дякую кожному і кожній з вас за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну роботу та побажати міцного здоров’я, добра, якнайскорішої нашої перемоги. Нехай щира людська вдячність та повага будуть нагородою за нелегкий вибір, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця.

Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним днем єднання у прагненні зробити Україну незалежною і сильною, в якій усі громадяни мають можливість самостійно вирішувати свою долю.

Приймайте рішення, виходячи з інтересів і потреб ваших земляків, з гідністю, честю і справедливістю виконуйте свої обов’язки, наближайте нашу перемогу на своєму місці!

Успіху вам у цьому!

З повагою, сільський голова Олександр Яременко