ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ У ЖИТЕЛЬКИ ДАРІВКИ

Дата: 06.12.2022 08:33

3 грудня 2022 року свій 85 – річний ювілей відсвяткувала жителька с. Дарівка - Ніна Романівна Шиленко. Народилась ювілярка в с. Беркозівка. Закінчила 7 класів місцевої школи, та продовжила навчання в Мартинівській середній школі, де закінчила 10 класів, що на той час було рідкістю.

Молода дівчина дуже мріяла стати агрономом, але після невдалої спроби скласти іспити, буда змушена шукати кращої долі, дівчина вирішила їхати в Донецьк працювати на шахту. Пропрацювавши лише 2 роки,  в зв’язку з хворобою матері, повернулась додому.

Коли матері стало краще, Ніна Романівна пішла працювати в місцевий колгосп в ланку.

Вийшла заміж дівчина в с. Попівка, де з сім’єю прожила до 1973 року. Згодом подружжя переїхало в с. Дарівка, де й наразі проживає ювілярка. Продовжила свій трудовий шлях жінка в колгоспі, де пропрацювала аж до виходу на заслужений відпочинок.

Ювілярка з радістю згадувала про ті роки коли працювала в колективі, там жінки вміли і тяжко працювати, і разом відпочивати, співаючи пісні.

Подружжя виховало двох дітей, сина та доньку.

Останні роки дочка Валентина знаходиться поряд з мамою, турбуючись про  стан  її здоров’я.

Представники Степанецької ТГ: староста Мартиніського старостинського округу Світлана ЧУПИЛКА та бібліотекарка Алла КУЦОКІНЬ завітали привітати ювілярку від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА та всієї громади, побажали здоров’я, мирного неба.

Ювілярка щиро дякувала за подарунок, теплі слова, передавала всім вітання та побажала здоров’я, Миру, ПЕРЕМОГИ та щасливого життя під мирним небом.