Допомога людям, які пережили сексуальне насильство під час війни

Дата: 01.12.2022 12:56

Вітаємо!

Ми - команда благодійного фонду «Сильні». Наш проєкт займається наданням допомоги людям, які пережили сексуальне насилля під час війни.

Ми надаємо наступні безкоштовні послуги:

• наш фонд  оплачує будь-які медичні послуги, які дозволять позбавитись від наслідків сексуального насилля;

• наші психологи консультують і надають безоплатні психотерапевтичні послуги (у спеціалістів є досвід роботи з сексуальним насильством саме у воєнний час);

• наші юристи надають консультації та за згоди документують воєнні злочини, допомагають зі зверненням у поліцію та кримінальним провадженням за фактом злочину.

Зазвичай, найперше саме у медичних закладах шукають допомогу потерпілі. Тому просимо Вас, будь ласка, поширити інформацію про безкоштовну та конфіденційну допомогу людям, що пережили сексуальне насилля, серед пацієнтів та колег.
Нагадаємо, що запити людей, які пережили сексуальне насилля, чи їхніх батьків є конфіденційними; вони можуть відмовитися від допомоги у будь-який момент.

Щоб допомогти нашій діяльності, ви можете:

1. поширити інформацію про діяльність «Сильних»:
  • у соцмережах вашого медичного закладу, щоб люди, які пережили сексуальне насилля, отримали інформацію про безоплатну та конфіденційну допомогу (шаблон допису є в «Додатку 1» до цього листа). Ми своєю чергою зазначимо вас як наших партнерів;
  • серед Ваших колег з інших медичних закладів;
  • серед Ваших пацієнтів, які зазнали сексуального насилля. Навіть якщо потерпілі не бачать необхідності у допомозі зараз, вона може з'явитися згодом.
  1. поширити фізичні інформаційні матеріали (брошури, постери та наклейки) та розмістити їх у Вашому медичному закладі або в місцях скупчення людей. Інформаційні матеріали ми надамо вам безкоштовно.
  2. звертатись до нас напряму, якщо ви самостійно шукатимете для потерпілих психотерапевтичну допомогу;
  3. співпрацювати з нашим фондом.
Щоб отримати інформаційні матеріали – заповніть форму за посиланням тут.
Перегляньте Додаток 1 за посиланням тут.

Всі контакти, за якими Ви або Ваші пацієнти можуть зв’язатися з нами, розміщені в кінці листа.

Дякуємо за Вашу роботу та активний внесок у покращення життя українців у цей нелегкий час завдяки діяльності Вашого закладу!
Сподіваємося на Вашу позитивну відповідь та переконані, що інформування про нас сприятиме підвищенню рівня турботи та реабілітації людей, які пережили сексуальне насилля в Україні.
 Якщо у Вас виникли запитання, ми готові дати на них відповідь.

З надією на плідну співпрацю,

Керівниця Благодійного фонду Фото без опису
«Сильні»

Ярина Вишенська