УЧЕНИЦЯ СТЕПАНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ГОГОЛЬ ЄВАНГЕЛІНА СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ СОЦІАЛЬНО ОСВІТНЬОГО ОНЛАЙН-ПРОЄКТУ «ПЛАНЕТА СУПЕРГЕРОЇВ – 2»

Дата: 01.12.2022 11:23

Учениця 4-А класу Гоголь Євангеліна стала учасницею соціального освітнього онлайн-проєкту «ПЛАНЕТА СУПЕРГЕРОЇВ – 2» від Центру освітнього консалтингу «ІНВЕСТО».  Мета проєкту - популяризація освіти та  української мови, об'єднання зусиль та можливостей освітян для проведення просвітницьких заходів, майстер-класів,  онлайн-практикумів, відеозустрічей для підростаючого та дорослого покоління.

14 листопада 2022 року Євангеліна відправилася разом з командою експертів у космічну мандрівку, яка тривала 5 днів за маршрутом:

Раунд І. «ЗРОЗУМІЙ МЕНЕ» - Планета КРЕАТИВНОСТІ. - Тема зустрічі «У пошуках мовних скарбів».

РАУНД ІІ. «ЕМО» - Планета «ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ». - Тема «LEGO емоцій».

Раунд ІІІ «ЕКО-РЕЙД» - Планета ЕРУДИЦІЇ ТА ВИНАХІДЛИВОСТІ. - Тема зустрічі «У пошуках ЕКО».

Раунд ІV «САМ СОБІ РЕЖИСЕР» - Планета ТВОРЧОСТІ. - Тема зустрічі «У пошуках мистецьких скарбів».

Урочистий парад планет відбувся 18 листопада 2022 року, за підсумками якого Євангеліна отримала два сертифікати.

Вітаємо Євангеліну! Нехай це перше серйозне випробування відкриє їй двері до наступної інтелектуальної пригоди, а щоденні зусилля, вкладені у навчання, приносять найкращі результати.