ВЕЛИКА ПОДЯКА ЗА ПОДАРУНКИ

Дата: 29.11.2022 10:11

Не зважаючи на тяжкі воєнні будні, наші діти все одно вірять в чудеса, та люблять отримувати подарунки, а особливо дітки, які мають якісь обмеження  через здоров’я.

Та, на щастя, є люди, які не забувають про таких дітей і намагаються підсолодити  їх життя  своєю увагою та піклування.

Саме за таку акцію благодійності керівництво Степанецької громади в особі сільського голови Олександра Івановича Яременка дякує Черкаській обласній організації «Громадська організація людей з обмеженими можливостями «День» (очільник Олександр Іванович Прилуцький).

Організація передала 20 продуктових наборів для дітей з інвалідністю, які зареєстровані і проживають на території Степанецької громади.

Батьки і діти від щирого серця дякують благодійникам за турботу в такий складний час.

Фото без описуФото без описуФото без опису
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису