ЗНАЧНІ ОПАДИ НА ЧЕРКАЩИНІ ЗМІНИТЬ ПОХОЛОДАННЯ – ВЖЕ ЗАВТРА У РЕГІОН ЗАВІТАЄ АНТИЦИКЛОН

Дата: 29.11.2022 09:33

У минулі вихідні остання серія атмосферних фронтів з півдня проявила себе дощем та мокрим снігом, кількістю 2-12 мм, налипанням мокрого снігу та туманами. Температурний фон 1-4° тепла, що на 2-3° вище кліматичної норми.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Вже завтра з поширенням антициклону з ерефії, на Черкащині розпочнеться зниження температури до від'ємних значень. Опади припиняться, сонячних годин стане більше. Температура впродовж доби 2° морозу 3° тепла.

До кінця робочого тижня похолодання триватиме.

1-2 грудня - без опадів. Температура вночі 3-8° морозу, вдень 3° морозу - 2° тепла.

За попередніми оцінками, у найближчі вихідні нічні морози утримаються, з'явиться невеликий сніговий покрив.