ТУРБУЙМОСЯ ПРО НАШУ РІДНУ ЗЕМЛЮ - І ВОНА ВІДДЯЧИТЬ!

Дата: 28.11.2022 12:58

У наші дні по всій планеті, щороку випускається тонни продукції для побутових потреб людей.

Серед найбільш затребуваних  товарів відзначаються паперові вироби і скляну та пластикову тару.

Вся ця продукція після використання людиною стає сміттям, яка при попаданні в грунт ускладнює, і так не просту, екологічну ситуацію.

Саме тому зараз необхідно особливу увагу приділяти правильній утилізації та переробці екологічно небезпечних відходів.

22 листопада цього року, в рамках  реалізації проєкту по сортуванню сміття на території Степанецької громади, в приміщенні сільської ради, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Громадською організацією «Екологічний рух Черкащини» та Степанецькою громадою.

Завізували  меморандум директор ГО «ЕРЧ» Льошенко Вадим Олексійович та сільський голова Яременко Олександр Іванович.

В рамках співпраці по прєкту заплановано провести роз’яснювальну роботу серед  жителів громади, а в подальшому здійснити закупівлю сміттєвозу, виготовити та встановити систему контейнерів для роздільного сортування сміття.

Турбуймось про нашу рідну землю і вона нам віддячить.