По всій країні розгортають новий проект підтримки людей – «Пункти незламності»

Дата: 24.11.2022 08:36

По всій країні розгортаються “Пункти незламності”: вже працюють понад 4 тисячі таких пунктів. Заплановано ще більше, йдеться на сайті президента.

“Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота “Пунктів незламності” – там усі базові послуги. Це електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово”, – зазначили в Офісі президента.

Комплектування та функціонування пунктів здійснюється з урахуванням того ресурсу, який мають органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо.

Знайти “Пункти незламності” можна на спеціальному сайті: https://nezlamnist.gov.ua/ . Там розміщена мапа, вона постійно оновлюється.