У Степанецькій громаді відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2022 15:24

Традиційно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього року він особливий, тому що наша країна бореться з російським агресором за свою свободу і за гідне життя. Високу ціну платить Україна за державний суверенітет і територіальну цілісність. Життям за життя…

Тож цього дня представники виконавчого комітету Степанецької сільської ради, працівники КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ТГ» всіх старостинських округів у вузькому колі вшанували пам’ять героїв, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору та віддали свої життя за ідеали свободи та справедливості.

Було проведено ряд заходів та покладання квітів до пам’ятних знаків.

Додамо, трагічні події, що відбулися під час Революції Гідності, тривожать та не залишають байдужими людей, адже відстоюючи незалежність та свободу, віддали свої життя 107 українців, ще понад 2 тис. отримали поранення.  Втім, саме під час цих подій українці обрали свій майбутній вектор розвитку. Нині ми продовжуємо виборювати ці цінності, захищаючи рідну землю від агресора.

Вистояли на Майдані – переможемо у війні!