ВІТАЄМО З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ ЗАВІДУВАЧА БІБЛІОТЕКОЮ ТАГАНЧАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ СВІТЛАНУ МИКОЛАЇВНУ БАЛАЦЬКУ

Дата: 22.11.2022 10:42

З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації книгочитання з 1 по 31 жовтня 2022 року в закладах освіти Степанецької громади був проведений дев’ятий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

Цьогорічний місячник проходив  під гаслом «У нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

Кращими були визнані матеріали з досвіду роботи завідувача бібліотекою КЗ «Таганчанський ліцей» Світлани БАЛАЦЬКОЇ. Її робота була направлена для участі  в обласному етапі конкурсу.

Відповідно до наказу Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 15.11.2022 №97 «Про підсумки проведення місячника шкільних бібліотек», робота Світлани Миколаївни відзначена однією з кращих та надіслана до Держаної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського.

Вітаємо Світлану Миколаївну з перемогою! Бажаємо творчого піднесення, натхнення і удачі у всіх починаннях!