МАЙЖЕ 15 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ЗСУ ВДАЛОСЯ ЗІБРАТИ ПІД ЧАС БЛАГОДІЙНОГО КОНЦЕРТУ У МЕЛЬНИКАХ

Дата: 22.11.2022 09:47

Напередодні Дня Гідності та Свободи у сільському будинку культури села Мельники Таганчанського старостинського округу відбувся черговий благодійний концерт  «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!».

Захід розпочався з виконання молитви Аллою Козак  за мир, спокій і незалежність нашої України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про українців, загиблих у різні часи за соборність та волю України.

Натхненно говорили цього дня ведучі концерту – Людмила та Ілля Бовшики, які між пісенними виступами артистів радувала глядачів ліричними виступами та декламуванням віршів.

Юні артисти дитячого місцевого хореографічно-вокального колективу подарували глядачам танцювальну та вокальну композиції.

З яскравими номерами виступили місцеві аматори – колектив «Горлиця» та гості із села Степанці – аматорський вокальний колектив «Роси». Піднімав бойовий дух присутнім гумор степанчанина Олександра Швеця.

Лунали чуттєві пісні про кохання, війну та українців у виконанні солістів двох колективів.

Душевний вірш представила всім присутнім місцева жителька – Марія Григорівна Ревахівська, яка, не зважаючи на свій поважний вік – 94 роки, виразно і чуттєво продекламувала авторський твір

А глядачі, проникнувшись фантастичною атмосферою, гучно аплодували та наспівували знайомі до болю мотиви піені «Червона калина»  якою артисти завершили концерт.

За підсумками заходу організаторам вдалося зібрати  майже 15 тисяч гривень, які буде спрямовано на потреби ЗСУ.

Це вже не перший та і не останній благодійний концерт у рамках підтримки захисників України, який організовує КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецьк ТГ» виконавчого комітету Степанецької сільської ради.

#ДопомогаАрмії