ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ОСНОВНИМИ ВИДАМИ ПАЛИВА ДЛЯ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ

Дата: 21.11.2022 15:22

Питання забезпечення альтернативними видами палива для закладів освіти є першочерговим і перебуває на постійному контролі сільського голови громади Олександра ЯРЕМЕНКА.

З метою забезпечення твердим паливом закладів загальної та дошкільної освіти відділом освіти, молоді та спорту громади проведено тендер на придбання 151,81 тонн вугілля. Переможцем визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «Промтопресурс».

На сьогоднішній день в заклади освіти громади, а саме: Степанецький, Мартинівський та Таганчанський ліцеї, Малоржавецьку початкову школу, дитячий садочок «Білочка» та «Ромашка» завезено кам’яне вугілля марки ДГ 13-100 та забезпечено потребу в повному обсязі.