ЮВІЛЯРКА, ЯКА БЕЗМЕЖНО ЛЮБИТЬ ТВАРИН

Дата: 18.11.2022 10:53

13 листопада 2022 р. відсвяткувала  свій 80-й, ювілейний, День народження жителька с. Голяки  - Зубченко Катерина Тихонівна.

Народилася і виросла ювілярка в с. Мельники в багатодітні сім'ї. Їх було 9 дітей. Дитинство і шкільні роки промайнули в селі.

Після шкільних років поїхала в Саратовську область до родичів, працювала дояркою.

Повернулась в село до батьків, одружилися, разом із Олександром Сергійовичем, перейшли жити в с. Голяки. Народили і виховали 2 дітей: сина Петра і доньку Юлію. Має вже 2 онуків.

Весь час Катерина Тихонівна працювала в місцевому господарстві дояркою, багато років була передовиком виробництва, на неї рівнялась молодь. Безмежна любов до тварин завжди вела її стежиною до ферми. І так до виходу на заслужений відпочинок.

Зараз Катерина Тихонівна живе в сусідньому селі Іванівка, поруч з сім'єю свого сина. Діти часто відвідують маму.

Ось і сьогодні зі своїми сім'ями прийшли її привітати.

Гостинно, щиро і радісно зустріла пані Катерина працівників Степанецької сільської ради головного спеціаліста відділу надання соціальних послуг Лідію Атаманенко, діловода Любов Горяну, які  від імені сільського голови Олександра Яременка побажали їй міцного здоров'я, довголіття, перемоги, миру а також вручили квіти їй теплий подарунок на згадку.