ЮВІЛЯРКА-ТРУДІВНИЦЯ З ТАГАНЧІ

Дата: 16.11.2022 16:51

Грабко Марія Семенівна народилася 16 листопада 1942 року в с. Олексіївка Богуславського району в родині колгоспників.

З ранніх років була yfвчена до роботи та працювала на різних роботах, щоб покращити матеріальний стан  родини.

Закінчивши 4 класи початкової школи перейшла  навчатися у середню школу с. Іванівка, де закінчила 7 класів та влаштувалася на роботу.

З 1957 року розпочався її трудовий стаж колгоспниці. Працювала дояркою, телятницею в місцевому колективному господарстві.

В 1962 році одружилася з таганчанином Грабком Василем Тодосійовичем та переїхала жити в с. Таганча.

Тут же  продовжила працювати в рільничій ланці місцевого колгоспу, а у вільний час дуже любила в'язати та вишивати.

Разом з чоловіком прожили 55 років, виховали двох діток – доньку та сина.

В 1999 році вийшла на заслужений відпочинок. Після смерті чоловіка в 2017 році проживає у власному будинку сама, але її часто відвідує дочка Ліда з чоловіком, невістка Ірина та внуки.

На превеликий жаль сина також уже немає серед живих. На сьогоднішній день Марія Семенівна тішиться 4 внуками та 3 правнуками, якими нагородила її доля.

Ювілярка радо зустріла гостей, що прийшли її привітати від імені сільського голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка: старосту села Сергія Гарбуза та діловода Наталію Гребіник та щиро дякувала за подарунок та привітання.