НАЙБЛИЖЧИМИ ДНЯМИ НА ЧЕРКАЩИНІ ПРОГНОЗУЮТЬ ПЕРШИЙ СНІГ

Дата: 16.11.2022 12:24

З 16 листопада антициклон поступиться місцем циклону з Балтії, атмосферні фронти якого вдень проявлять себе дощами. Температура вночі 0-5º тепла, вдень 3-8º.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Вночі 17 листопада при зниженні температури повітря в холодній тиловій частині циклону очікуємо перший сніг та місцями ожеледицю. Тож водіям та пішоходам потрібно бути уважними та обережними! Температура вночі та вдень від 3º тепла до 2º морозу.

За попередніми розрахунками, з п’ятниці 18 листопада, при північно-східному процесі, очікується подальше зниження температури: вночі 2-7º морозу, вдень від 4º морозу до 1º тепла.

В будь-якому випадку, перший прояв зими на Черкащині відбувається саме у листопаді. А на скільки він виявиться тривалим - це залежить від синоптичного процесу конкретного року. Наприклад, у 2021 році перший сніг випав 24 листопада та пролежав лише 1-2 доби.