ТЕРМІНОВО! - ПРОВОДИМО ЗБІР ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НА ХЕРСОН

Дата: 16.11.2022 12:19

Шановні громадяни, жителі Степанецької громади!

Найближчими днями, за ініціативи представників холдингової компанії групи МХП: Олександра ВОСКОБОЙНІКА та Юрія РОМАНЧІ, планується відправка гуманітарної допомоги до ХЕРСОНУ.

Керівництво Степанецької громади вирішило прийняти активну участь у цій благородній справі.

Тож, звертаємось до всіх небайдужих громадян, представників бізнесу з проханням підтримати цю ініціативу та надати допомогу у вигляді продуктів харчування довготривалого зберігання, одягу (нових теплих шкарпеток), медикаментів, постільної білизни, засобів особистої гігієни,

Потреби бійців, та жителів визволеної території як і в будь-кого з нас – елементарні та звичні для кожного. Їм потрібно все, починаючи від шкарпеток, вологих серветок, кави, чаю, смачного печива, закінчуючи медичними препаратами та індивідуальними засобами захисту.

Ви можете принести засоби гігієни, продукти тривалого зберігання, лікарські засоби, теплі речі, художню літературу.

Першочергово потрібно:

овочі та фрукти;

– продукти харчування, які мають тривалий термін зберігання;

– бутельована вода;

– чай та кава;

– крупи та макаронні вироби;

– цукор та сіль;

– солодощі;

– засоби особистої гігієни;

– засоби для надання першої медичної допомоги;

– ковдри та подушки;

– розкладачки.

Давайте об’єднаємо наші зусилля та допоможемо тим, чим є можливість поділитись та зробити їхнє життя більш-менш комфортним.
Вони будуть раді нашій допомозі. Їм приємно відчувати тепло та турботу кожного з нас.

Прийом благодійної гуманітарної допомоги  проводиться за адресами волонтерських пунктів наших старостинських округів.

Дякуємо всім небайдужим, що допомагали та продовжують допомагати у наданні та зборі гуманітарної допомоги.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!