«ВЕЛОСИПЕДИЗАЦІЯ» ПО СТЕПАНЕЦЬКИ

Дата: 16.11.2022 12:16

В с.Степанці до поліцейського офіцера громади Віталія Степанця звернувся місцевий житель, який повідомив про те, що на одній із вулиць вказаного населеного пункту він виявив відсутність власного велосипеда.

Поліцейським офіцером було встановлено, що до вчинення даної крадіжки причетний місцевий житель,  який неодноразово потрапляв у поле зору поліцейського та більш того, нещодавно вже був причетним до вчинення аналогічного правопорушення.

Даний велосипед правопорушник обміняв у сусідньому селі за 0,25 л. горілки місцевому жителю, який в свою чергу вже встиг розібрати його на запчастини.

Вказаний велосипед було вилучено та повернуто власнику. Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі.