ВІЙНА ВІЙНОЮ, А КРАСОТУ СТВОРЮВАТИ ПОТРІБНО!
Декоративні рослини - прикраса саду! Вони радують нас своєю красою, цікавим зовнішнім виглядом, зеленим розмаїттям кольорів, яке здатне поліпшити навіть самий похмурий і скелястий ландшафт. Зелені насадження завжди милують око. Але бажаний ефект можна отримати тільки від якісного посадкового матеріалу.
Сім’я Жданюків: Марина та Іван подарували для закладів освіти Степанецької громади близько п’ятдесяти п’ятирічних саджанців декоративних дерев та кущів, - туя «Смарагд» та ялівець «Блю- Ароу». Ці рослини пристосовані до місцевих кліматичних умов, добре переносять холодні зими. Потребують лише регулярного поливу під час посух.
Марина – уродженка села Степанці, після одруження, проживають з чоловіком Іваном в Києві, а в рідному селі тримають «зелене господарство». Вирощуванням декоративних порід родина займається із 2005 року. Садиба Жданюків - це міні-парк з вічнозелених декоративних посаджень. Ними вони охоче планують поділитися наступною весною із соціальними установами громади.
Із початку вторгнення росії в нашу країну, сім’я переїхала до села. Іван із перших днів війни записався в місцеву тероборону та готовий захищати від агресора рідну землю.
Поки ж, завдяки працівникам СКП «Благоустрій», до Степанецького ліцею було завезено 40 саджанців, а до дитячого садочку «Білочка» - 10.
Діти з вчителями власними руками будуть доглядати за цими саджанцями, вони сподіваються, що кожне нове висаджене деревце формуватиме їх екосвідомість і навчить цінувати рукотворні насадження біля їхніх освітніх закладах.