ЗІГРІТА ТЕПЛОМ КУЛЬТУРА

Дата: 15.11.2022 11:30

Чудова новина!

Закуплено та встановлено систему теплопостачання з переходом на більш енергоефективний та економічний вид палива в будинку культури селища Степанецьке, - опалювальний прилад Булер’ян  «Vesuvi» Clasic «07».

Виконавець робіт - СКП Благоустрій (директор Олександр Вовчинський). Вартість - 79 910 грн (булерян та труби утеплені димохідні),кошти - 100% місцевий бюджет.

Працівники КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади», зокрема директор закладу Катерина Циба та жителі села щиро дякують голові громади Олександру Яременку за ініціативу в придбанні та працівникам CКП «Благоустрій» за встановлення Булер’яну.

Тепер проведення концертних програм, громадських акцій, вечорів відпочинку та інших культурно-мистецьких заходів буде відбуватися в теплому приміщенні.