НАСТУПНОГО ТИЖНЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ПОХОЛОДАЄ І МОЖЕ ВИПАСТИ ПЕРШИЙ СНІГ

Дата: 14.11.2022 08:53

Метеорологи з початку наступного тижня прогнозують похолодання та можливий перший цьогоріч сніг.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У суботу та неділю продовжиться надходження повітряних мас з Атлантики. На Черкащині утримається тепла погода з піком у неділю, коли денна температура сягатиме 11-13º тепла, а нічна буде в межах 3-8º тепла. Істотних опадів не прогнозуємо.

У нічні та ранкові години очікуються тумани, які в поєднанні з коротким світловим днем, будуть значно погіршувати видимість на автошляхах. Тому учасникам дорожнього руху треба бути уважними та обережними!

Надалі атмсфера готує суттєві зміни у погоді. Тож із понеділка, завдяки північному антициклону, вдвічі похолодає. Температура вночі 0-5º тепла, вдень лише 3-8º тепла.

Внаслідок надходження на Черкащину арктичного повітря в тилу північно-східного циклону, 17-18 листопада прогнозується відчутне похолодання у нашому регіоні. В ці дні можна також очікувати випадання першого снігу з утворенням тимчасового снігового покриву.