ЮВІЛЯРКА - ПЕДАГОГ

Дата: 11.11.2022 15:20

11 листопада відзначила свій 80-річний ювілей  жителька с.Таганча Москаленко Валентина Архипівна.

Валентина Архипівна, народилася 11 листопада 1942 року в с. Пединівка Звенигородського району  в родині колгоспників.

Закінчивши сім класів Пединівської школи, перейшла навчатися до  середньої школи, яку закінчила в 1960 році і відразу розпочала свою трудову діяльність в місцевому колективному господарстві, так як,  виїхати з села, в ті часи, було не так просто.

В 1962 році вступила на навчання до Черкаського державного педагогічного інституту, після закінчення якого, в 1967 році, отримала спеціальність  учителя української мови та літератури та іноземної мови і по розподілу почала працювати в Таганчанській середній школі. В якій пропрацювала аж до виходу на заслужений відпочинок. Має звання

«Відмінник народної освіти» та нагороджена грамотою Міністерства освіти України. Загальний педагогічний трудовий стаж склав більше сорока років.

В 1968 році одружилася. Разом з чоловіком Москаленком Володимиром Івановичем прожили щасливе подружнє життя,  виховали двох дітей: дочку - Світлану та сина – Олександра. Дочка пішла по стопах мами, та обрала професію педагога і працює в одній із київських шкіл, а син Олександр став науковцем та працює, на сьогоднішній день, у Сполучених Штатах Америки в штаті Флорида.

Після смерті чоловіка Валентина Архипівна  проживає сама, веде господарство та значними зусиллями старається все впорядкувати і привести до ладу. А найбільше чекає до себе в гості дітей, онуків та правнука, які приїздять не так часто, як хотілося б.

Валентина Архипівна  радо зустріла гостей, що прийшли її привітати від імені сільського голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка: старосту Таганчанського старостинського округу Сергія Гарбуза та діловода Наталію Гребіник та щиро дякувала за подарунок та привітання.