Чергова допомога великого бізнесу

Дата: 10.11.2022 10:18

З початком військової агресії росії в Україні особливо гостро постало питання забезпечення, на випадок надзвичайної ситуації, жителів громади, працівників сільської ради, комунальних підприємств та закладів засобами радіаційного та хімічного захисту. На виконання доручення сільського голови Олександра Яременка, з метою доукомплектування, було проведено інвентаризацію наявних в громаді засобів індивідуального захисту. За результатом моніторингу з’ясовано, що для повноцінного забезпечення територіального формування цивільного захисту Степанецької громади необхідно придбати 150 протигазів.

І в черговий раз наша громада відчула підтримку великого бізнесу, який господарює поряд з нами.

БФ «МХП-Громаді» спільно з ПрАТ «Миронівська птахофабрика» придбали для потреб Степанецької громади 150 протигазів ГП-5 на суму 201 тис. грн.

9 листопада директор ПрАТ "Миронівська птахофабрика" Ольга Форостяна разом з представником БФ "МХП-Громаді", менеджером Черкаського регіону Віталієм Очеретяним в сесійній залі офіційно передали закуплені засоби індивідуального захисту органів дихання керівникам виконавчих органів сільської ради та керівникам комунальних підприємств та установ.

«Є надія, що ці засоби захисту будуть використані тільки в навчальних цілях» - прокоментував подію Олександр Яременко.