ЮВІЛЯРКА ІЗ БЕРКОЗІВКИ, ЯКУ ПОВАЖАЮТЬ І СТАРІ, І МАЛІ!

Дата: 04.11.2022 09:15

Вітаємо з прекрасним ювілеєм чудову жінку - ДЯЧЕНКО Віру Артемівну, яка сьогодні  відзначає свої ювілейні 85-років.

Народилася ювілярка в рідному селі Беркозівка, де й пройшло її дитинство, шкільні роки, юність.  Дитинство було не легким, жили удвох з мамою, як і багато українських селян у той час, бідували. Отримавши освіту сім класів, відразу пішла працювати на вирощування  шовкопрядів, потім  дояркою в місцевому колгоспі. Трохи згодом пішла працювати  в колгоспну ланку, а зимою різноробочою та  підмінною дояркою, або телятницею. Не один гектар буряків переполола та не одну корову видоїла. Майже 40 років віддано працювала  у місцевому колгоспі, аж до виходу на заслужений відпочинок. Має подяки та грамоти.

В 1963році вийшла заміж за місцевого хлопця Володимира Олександровича. В шлюбі  вони народили і  виховали троє дітей, двох синів та доньку, побудували власний будинок, вели господарство. Нажаль, Володимира Олександровича вже немає серед нас.

Хоч і була нелегкою доля цієї тендітної жінки, але дуже добре серце вона має. Серце, яке переживає за всіх: односельчан, родину, державу.  ЇЇ знають і поважають не тільки дорослі, а й діти, бо живе  Віра Артемівна біля школи, тож забігають дітлахи до неї  чи свіжої водички напитися з криниці, чи отримати доброї цукерочки та поділитися своїми дитячими проблемами чи радостями, знаючи, що вона вислухає і пожаліє, пригостить і заспокоїть добрим словом та щирою посмішкою.

Тож сьогодні із ювілеєм привітали пані Віру староста, донька, син,  4 онуків та 6 правнуків. Від імені сільського голови подарували теплий подарунок та щирі вітання. Залишили на згадку такі слова: -  Щоб у Ваші 85 на обличчі сяяла щира посмішка, щоб Ваші сили не згасали ні на хвилину, бажаємо безсумнівного щастя і здоров’я, родинного добра, тепла, затишку і розуміння. Нехай у Вашому серці живе світла надія і радість. Мирного неба та перемоги!