ОДЯГ НА ВСІ СМАКИ ДЛЯ ЗЕМЛЯКІВ

Дата: 04.11.2022 08:08

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають та підтримують волонтерський рух! І з розумінням відносяться до соціально-вразливих верств населення, зокрема до ВПО.

Нещодавно до Степанецької сільської ради звернулася Ольга Іванівна Круглій (Почтар по-дівочому), уродженка села Степанці з цікавою пропозицією, а саме: її донька Надія Валеріївна Мухамедьянова закрила магазин одягу і хоче весь свій товар передати в Степанецьку громаду для потреб її жителів та ВПО.

Тож, вирішили пристати на таку вигідну пропозицію. Завдяки транспортним послугам із боку жителя с. Степанці Валерія Гуркала та працівників СКП «Благоустрій», новенькі речі всіх розмірів і фасонів прибули до центрального волонтерського пункту Степанецької громади.

Наші волонтери розприділять його для ВПО та категорійних сімей, які зареєстровані та проживають на території Степанецької ТГ.

Керівництво Степанецької громади дякує своїм землячкам за добре серце і підтримку в такі складні часи. Завдяки таким хорошим людям Україна обов’язково переможе!