ВЧАСНО ПРОВЕДЕНА РОБОТА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЗАПОБІГАЄ ТРАГЕДІЇ В СІМ’Ї

Дата: 01.11.2022 14:39

25 жовтня 2022 року, до служби у справах дітей Степанецької ОТГ надійшло повідомлення про дитину, яка перебуває у складних життєвих обставинах внаслідок жорстокого поводження з нею.

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Степанецької сільської ради провела оцінку рівня безпеки дитини, у ході якої підтвердилися факти домашнього насильства зі сторони матері відносно своєї дочки.

Дитина категорично відмовилася повертатися додому до матері, а тому 28 жовтня 2022 року служба у справах дітей  влаштувала постраждалу дитину  на тривале (стаціонарне) перебування в комунальний заклад «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради.

Тож, вчасно пророблена робота фахівців служби у справах дітей нашої громади попередила можливу трагедію у неблагополучній сім’ї.

Адже приорітетним питанням у нас було, є і буде – щасливе майбутнє наших дітей.