У ЮВІЛЯРКИ ВЕЛИКЕ МАТЕРИНСЬКЕ СЕРЦЕ
31 жовтня святкувала свій 90 річний ювілей Марія Кирилівна Гордієнко, яка народилась у лютий 1932 рік голодомору в селі Попівка.
Переживши голодні роки, тільки почала здобувати шкільну освіту, як знову прийшла біда – ВІЙНА... Та й це випробування Марія Кирилівна пережила.
Після війни працювала в колгоспі не шкодуючи себе, бо потрібно було відбудовувати країну. На особисте щастя не залишалось часу. Але, коли посватався вдівець з маленькими дітками - не встояла. Шкода було малечі. Ото ж і переїхала до нової родини в Буду Горобіївську. Народила й своїх діток. Проте, всіх дітей вважала своїми, рідними. Так і жили великою родиною, у якій зросло восьмеро дітей.
До виходу на пенсію, продовжувала працювати в колгоспі. Не один гектар буряків переполола. Допомагали й діти. Після виходу на пенсію, продовжувала працювати прибиральницею.
Нині ювілярка має проблеми зі здоров'ям, то ж і забрала її до себе донька в с. Мартинівку. Інші діти проживають далеко, але телефонують, а за можливості приїздять навідати матір.
Саме в Мартинівці і вітали Марію Кирилівну з 90 ювілеєм рідні та знайомі. Староста Полствинського округу Оксана Савенко також привітала ювілярку . І від імені сільського голови Олександра Яременка, від себе особисто та всієї громади, побажала їй миру, здоров'я та тепла , і подарувала подарунок.