ПОДАРУНОК ДОЛІ – СХОЖА НА ЮВІЛЯРКУ ПРАВНУЧКА!

Дата: 01.11.2022 09:45

28 жовтня 2022 року відсвяткувала свій 80-й ювілейний День народження Зубченко Надія Сергіївна, корінна жителька села Голяки.

Народилася пані Надія в рідному селі, де й пройшло її дитинство, шкільні роки, юність. Народила і виховала двох дітей: доньку Лариса і сина Олександра.

Працювала 15 років бухгалтером в Канівській райсільгоспхімії, потім була поварам в Мельниківській школі. Любить Надія Сергіївна готувати смачні страви, особливо випікати здобні пиріжечки.

А до пенсійного віку працювала в колгоспі різноробочою. Нині проживає сама, діти роз'їхались, у них свої сім'ї, але навідують частенько. Особливо бабуся радіє своїй правнучці, бо дуже вже схожа на бабусю.

Ювілярка тримає невеличке господарство: кури, собачку і котиків.

Разом з рідними Надію Сергіївну прийшли привітати працівники Степанецької сільської ради: головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Лідія Атаманенко, діловод Любов Горяна. Гості від імені сільського голови Олександра Яременка щиро привітали пані Надію, побажали їй міцного здоров'я, довголіття, любові від дітей, перемоги, миру і побільше сонячних днів в житті. На згадку вручили квіти і теплий подарунок.