ІІ Національна конференція «Жіноче лідерство у децентралізації та місцевому самоврядуванні в контексті війни» - 2 листопада 2022 року, початок о 10:00

Дата: 28.10.2022 14:43

Шановні колеги та коліжанки!

Запрошуємо вас долучитися до онлайн заходу ІІ Національної конференції «Жіноче лідерство у децентралізації та місцевому самоврядуванні в контексті війни», що відбудеться листопада 2022 року (10:00-14:00 год)

Захід організовує Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад за підтримки проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» та шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» SALAR International.

Детальна програма заходу додається.

Для участі необхідно зареєструватися:

Реєстрація триватиме до 01.11.2022 (12:30).

Посилання на підключення до заходу надійде 1 листопада на вказані електронні адреси при реєстрації.

КОНЦЕПЦІЯ ПРОГРАМИ

2 листопада 2022 року

Посилання на реєстрацію для участі: https://form.jotform.com/222791506218355
Реєстрація триватиме до 01.11.2022 (12:30).

Організатор: Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громадаза підтримки проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» та шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» SALAR International.

ПАРТНЕРИ:

• Міністерство розвитку громад та територій України
  • Урядова уповноважена з гендерної політики України
  • Міністерство соціальної політики України
  • Посольство Канади в Україні
  • Бізнес Мережа Cільських Жінок України

Формат проведення: онлайн

Мета: підвищення жіночої участі та лідерства в процесах забезпечення стійкості та відновлення громад в умовах війни рф проти України через діалог між заінтересованими сторонами

Завдання:

• Розкрити переваги участі жінок у процесах прийняття рішень в децентралізованій Україні
  • Представити досвід жінок-лідерок, які працюють над стійкістю громад і та їх відновленням
  • Представити кращі гендерно чутливі практики громад
  • Проаналізувати можливості розширення участі жінок в економічному розвитку громад
  • Презентувати перспективні напрямки залучення жінок у сталий розвиток громад

2 листопада 2022 р.

Вітальне слово

10:40-11:20

Сесія 1.  Від виживання до стратегії відновлення України через розширення участі жінок у місцевому самоврядуванні.

11:20-12:20

Сесія 2. Жінки у місцевій політиці: контекст воєнного стану в України