Проведено рейд із забезпечення контролю за сім’ями з дітьми та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах
З метою забезпечення графіка відвідування сімей соціального ризику, комісією у складі начальника ССД Степанецької ОТГ Кас’яненка П.П., головного спеціаліста ССД Степанецької ОТГ Дорошенко Т.М., фахівця із соціальної роботи Афанасьєвої О.В., поліцейського офіцера громади Сектору взаємодії з громадами Відділу превенції Черкаського районного управління поліції Степанця В.Є. та головного спеціаліста відділу освіти Семенової В.О. 25.10.2022 було відвідано 5 сімей, які проживають в с. Степанці та селищі Степанецьке.
В с. Степанці комісія відвідала сім’ї, у якій проживають діти-сироти, діти, які не залучені до онлайн-навчання.
Комісією виявлена сім’я, у якій дочка, після сварки кудись зникла. Вдома вона не ночувала. Де вона знаходиться матері невідомо. Дитину знайдено та проводяться з нею дії відповідно чинного законодавства.
В с-ще Степанецьке комісія відвідала багатодітну сім’ю. Комісія надала їм рекомендації щодо поліпшення умов проживання, виховання та розвитку їх дітей.
Питання умов проживання та виховання дітей у цих сім’ях буде винесено на розгляд засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ.