ЗІГРАНО ЗАКЛЮЧНУ ГРУ ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ, ЯКИЙ В 2022 РОЦІ ДОСТРОКОВО ВИГРАЛА СК «РОСАВА». ПОПЕРЕДУ МАТЧ ЗА СУПЕРКУБОК В САГУНІВЦІ

Дата: 24.10.2022 19:20

22 жовтня відбулася заключна гра Чемпіонату Черкаського району з футболу між командами СК «Березняки» : СК «Росава», яка закінчилася нічиєю, - 1:1.  М’яч у ворота суперників забив Олексій Конюша.

Як ми вже повідомляли, Чемпіонат достроково виграла команда СК «Росава», яка у підсумку набрала 14 очків.

Тож 29 жовтня в с.Сагунівка відбудеться гра за «Супер кубок» Черкаського району між командами Чайка Євраліс та СК «Росава».

Участь у змаганнях СК «Росава» відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".