ОЧІЛЬНИК ЧЕРКАСЬКОЇ ОВА ЗАКЛИКАВ ЧЕРКАЩАН БУТИ ГОТОВИМИ ДО СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 19.10.2022 08:46

Попри постійні і затяжні тривоги, ситуація  у Черкаській області натепер стабільна.

Посилання на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

«Сьогодні ворог завдав ударів по критичній інфраструктурі Києва, Дніпра та Житомира. Практично за тиждень знищено третину електростанцій країни.

Що потрібно від вас зараз:

? Бути готовими до стабілізаційних відключень електроенергії: стежте за зарядом своїх телефонів, зарядіть павербанки, акумулятори тощо.

? Мати запас води – в межах розумного.

? Економимо електроенергію, особливо в години найактивнішого споживання: з 8.00 до 11.00, з 17.00 до 23.00.

Щоразу під час тривоги убезпечуйтеся! Так ви допомагаєте військовим знищувати ворожі цілі. Правило «двох стін» працює в багатьох випадках», - зауважив Ігор Табурець.