У Канівському Центрі ПМСД розповіли, як працює медичний заклад під час повітряних тривог

Дата: 13.10.2022 09:45

Під час повітряної тривоги, лікарі медичного закладу припиняють прийом, заради безпеки пацієнтів та персоналу, повідомляють у Канівському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

«В цей час будівля нашого закладу зачиняється, якщо ви вже перебуваєте в нашому Центрі, одразу після оголошення тривоги, негайно прямуйте в укриття. Якщо ви ще перебуваєте вдома, дочекайтеся відбою повітряної тривоги, і тільки тоді приходьте до нашого Центру.

Якщо під час повітряної тривоги вам терміново необхідна консультація сімейного лікаря чи лікаря педіатра, ви можете зателефонувати їм на робочий мобільний номер телефону в часи роботи лікаря», – йдеться у повідомленні лікувального закладу.

Робочі телефони лікарів додаються.