СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ НА РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 07.10.2022 14:16

У цей надскладний у всіх сенсах час, пов'язаний із російською військовою агресією, Степанецька сільська рада, як і вся країна, була змушена зупинити низку важливих проєктів, які мали б розвивати інфраструктуру громади.

Під час війни капітальні ремонти доріг не здійснюються, тому поточний ремонт - це єдиний спосіб утримати цього року дороги в проїзному стані.

Виконавчі органи сільської ради, депутатський корпус та комунальні підприємства постійно працюють над удосконаленням дорожньої інфраструктури в населених пунктах громади.

За ініціативи сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА та завдяки підтримці соціально відповідального бізнесу, а саме завдяки постійному партнеру ПрАТ «Миронівська птахофабрика», днями завершився ямковий ремонт доріг по вулицях: Лісна, Шевченка та Слобода в селі Степанці.

Керівництво та жителі Степанецької громади висловлюють слова вдячності ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за сприяння у розбудові інфраструктури громади та сподіваємось і надалі продовжувати взаємовигідне партнерство.