ГІСТЬ ЗІ СЛОВОМ БОЖИМ ТА ВІРОЮ У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ

Дата: 05.10.2022 19:17

Так уже традиційно склалося, що до дня людей похилого віку в стаціонарне відділення нашого центру соціальних послуг навідуються добрі гості. Ось і цього року до нас завітав настоятель парафії Покрови Божої Матері (козацька церква) ПЦУ м. Канів Сергій Нікітін.

В по-домашньому затишній та майже родинній атмосфері відбулася зустріч з мешканцями відділення. Отець Сергій доніс до людей слово Боже, надихнув на віру у світле майбутнє нашої рідної України, в наші славні збройні сили та велику перемогу над російськими загарбниками.

Священник освятив палати наших жильців та обдарував їх приємними подарунками: для чоловіків - рушнички, а жінкам - по дві хустини, та ще й кожному - освячену іконку янгола охоронця. Підопічні центру залишилися надзвичайно вражені та щиро дякували дорогому гостю.

Отець Сергій пообіцяв відвідувати наших людей регулярно до християнських свят. Моральні дух і віра зараз дуже важливі для усіх нас, адже нація має триматися здорового духу, щоб перемогти над темрявою зла. Тож тримаймося світлих орієнтирів у житті й допомагаймо наближати нашу Перемогу, кожен на своєму місці!