4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин!
Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня – це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Ця дата спрямована на привернення уваги людства до прав тварин, їхнього добробуту та нашу відповідальність за долю пухнастиків.
До Дня захисту тварин в закладах освіти громади пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців.
Діти розповіли про своїх домашніх улюбленців, читали вірші про тварин, розповідали притчі про відданість четверолапих своїм господарям, а також для учнів були організовані цікаві фотоквести «Чотири лапи, вуха,хвіст», ребуси та кросворди стали повчальними та корисними для дітей.