ЮВІЛЕЙ З НАДІЄЮ - СВЯТО В РОДИНІ ПОВАЖНОЇ ТРУДІВНИЦІ

Дата: 30.09.2022 16:04

28 вересня 2022 року відсвяткувала свій 80-й, ювілейний День народження Надія Гнатівна Остапенко, жителька с. Голяки.

Народилася і виросла Надія Гнатівна в с. Мельники, в тяжкі повоєнні роки. З молодих років пішла працювати в місцевий колгосп. Там працювала в рільничі бригаді до самого виходу на очікуваний відпочинок.

В 1963 році одружилися з Григорієм Євменовичем, нині покійним. В шлюбі народили і виховали трьох доньок, а сьогодні пані Надія вже дочекалась 6 онуків і 7 правнуків. Проживає ювілярка разом з найменшою донькою Катериною. Допомагає няньчить правнуків, ще й трошки по господарству керує, - навчає нащадків, як любити землю.

Привітати пані Надію зібралась вся родина: рідні, близькі, сусіди. До привітань долучилися працівники Степанецької сільської ради: головна спеціалістка відділу надання соціальних послуг Лідія Атаманенко та діловодиня Любов Горяна і від імені сільського голови Олександра Яременка привітали ювілярку. Передали найщиріші теплі слова, побажали довголіття, здоров'я, миру, поваги та взаєморозуміння з близькими. Разом з квітами вручили пані Надії теплий подарунок на згадку.