СТЕПАНЕЦЬКА ГРОМАДА ЗБИРАЄ ОВОЧІ НА «СУХІ БОРЩІ» ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ

Дата: 30.09.2022 12:28

Перші страви на передовій – це рідкість, яку українські воїни не завжди можуть собі дозволити. Адже приготування потребує не лише купи продуктів, а й щонайменше години часу. Через це наші захисники й захисниці частіше надають перевагу сухпайкам.

Цю проблему наразі вирішено – волонтери почали готувати сухі набори швидкого приготування, завдяки яким бійцям ЗСУ необхідно всього 10-15 хвилин, аби скуштувати по-домашньому смачний борщ чи суп, смак яких практично не відрізняється від щойно приготовленої страви, а всі вітаміни зберігаються завдяки особливій технології.

Жителі Степанецької громади регулярно долучаються до збору продуктів для наших захисників. А особливо тепер, коли осінь щедро нагородила старанних господарів і господарок добрим урожаєм, жителі наших сіл із задоволенням діляться овочами із ЗСУ.

Завдяки працівникам СКП «Благоустрій», 29 вересня в селі Степанці було зібрано овочі, зелень та інші продукти для приготування «сухих борщів».

Також регулярно підвозиться така продукція зі старостинських округів та відправляється на переробку.

Тож є надія, що наші герої матимуть змогу вдосталь смакувати домашнім борщем, приготованим з любов’ю та побажаннями міцності і сили для здобуття перемоги.

#ДопомогаАрмії